Блог / У Дитячому Центрі Розвитку та Освіти NewG (м.Луцьк) Готують Майбутніх Акторів

Вміти виражати свої емоції, а часом навпаки їх приховати - робота нелегка, і доступна далеко не кожному. А якщо ми скажемо Вам, що у нашій академії цього навчають? А якщо запевнимо, що це успішно вміють робити ті, хто лише нещодавно пішов у свій перший клас?

 

Театральна студія - місце, де Ваша дитина відчуватиме комфорт і точно не боятиметься бути собою. Тому що, тут розуміють індивідуальність та унікальність кожного, при тому вміло гуртуючи колектив. 

Театр - не просто місце, де вчать виразно читати тексти і вміти їх декламувати, насправді, це лише вершина айсбергу. 

 

Що ж змінить театральна студія в житті вашої дитини? 

 

По-перше, з’явиться вміння бути у колективі, працювати “як один організм”,співпереживати, любити, яскраво відчувати добро, розрізняти замасковане зло, і не в останню чергу почувати себе впевнено.

До речі, навіть у сучасному світі,страх перед публічними виступами є дуже поширеним, і небагатьом вдається успішно долати цей бар’єр. А от іще одне вміння, яка ваша дитина здобуде - не боятися іти вперед, незважаючи на перешкоди на шляху.

Взагалі театр - вища міра мистецтва, місце творчості та самобутності. Керівниця, Рабочаускас Людмила Анатоліївна, каже, що студія допомагає розкрити внутрішній світ дитини. Тому, цілком ймовірно, це відкриє не одну майбутню зірку.

 

Як проходять заняття? 

Усе починається із тренувальних вправ: серед них ті, що напрацьовують дикцію, міміку, жести, емоції. Не останнє місце займає й теоретичний матеріал. На заняттях ваша дитина дізнається, що таке театр, хто такий актор і які його основні інструменти, це, звичайно, лише невелика частина. У легкій, ігровій формі діти напрацьовують свої вміння. А далі відбувається все, як у професійному театрі: маленьким акторам роздають сценарії, розподіляють ролі, готують до нових вистав. До речі, незважаючи на те, що театральна студія функціонує із вересня, діти уже встигли вразити своїх батьків яскравою виставою “Дюймовочка”.

 

То хто може відвідувати заняття? 

В академії є дві групи: молодша (5-8 років ) та старша (8-14 років).

 

У які дні? 

Заняття проходять у понеділок та середу на 17:45 - молодша група

16:15 - старшої. А також у суботу на 10:00 - заняття для збірної групи. 

 

Що для цього потрібно?

Лише бажання!


 

P.S. Знаєте, що здивувало мене, коли прийшла спостерігати за процесом проведення заняття? Жодна дитина не звернула увагу на мою присутність. А все тому, що всі повністю включені у процес. Вони, наче знаходяться у своєму світові, і в ту хвилину важливо одне - бути його частиною.

 


Додано: 03 Березня 2020