Блог / Lego-заняття для діток у Луцьку

Більше, ніж просто гра:
Lego-заняття для діток у Луцьку

Оце так! Дитячий центр NewG відкрив курс Lego-занять для діток у Луцьку, де малюки та старші діти відкривають для себе в ігровій формі невідомі горизонти знань та набувають нових навичок.

 

Як це відбувається? Читайте далі!

Що таке Lego Education і чому це не просто гра для дітей?

Якщо ви вже побували у музеї Lego у Празі чи найбільшому в світі Леголенді Данії, ми вас, ймовірно, не здивуємо тим, як легко можна вчитися новому разом з цим чарівним конструктором. Діти та дорослі миттєво потрапляють під магію маленьких блоків, які творять справжні дива. Щоб зробити їх ще цікавішими, у навчальні набори входять не тільки різноманітні “цеглинки”, а й допоміжні елементи, без яких лего-конструктор не зміг би складатися у таку кількість незвичайних рухомих іграшок, машин, роботів та ін.     

 

Lego — одна з найстаріших компаній в світі, яка опікується дітьми, їх розвитком та дозвіллям. Кілька останніх десятиліть Лего розробляє напрямок навчальних ігор, робототехніки, створює власні ігрові динаміки та системи навчання. І це все — у глобальному масштабі. Адже FIRST Lego League виникла саме для об’єднання маленьких лего-фанатів та лего-інженерів у єдину світову спільноту.

 

У Луцьку також проводяться змагання з Лего-робототехніки для дітей старшого віку. Якщо ваша дитина справді зацікавиться цим напрямком, то зможе перевірити свої знання та сили в інтелектуальній битві з іншими лего-спеціалістами.

 

Також наш дитячий центр постійно підвищує рівень своєї кваліфікації у напрямку Лего-навчання, дружить з дитячими навчальними клубами з інших міст України та бере участь у подіях Лего-спільноти.

 

Тож ласкаво просимо до занять Lego Education в Луцьку у дитячому центрі NewG!

Які базові навички розвиваються у діток на Лего-заняттях?

Як ви вже зрозуміли, складати будиночки з Лего вдома і займатися Лего на заняттях у дитячому центрі — це дві різні активності. Проте обидві ці напрямки підходять для діток від 3 років. Далі навчальні групи нашого центру поділяються на 2 категорії:

 

Такий поділ викликаний не тільки необхідністю дотримуватися правил техніки безпеки та загальним рівнем знань, а й потребами та здібностями самих дітей у відповідному віці.

 

Наприклад, ми чудово розуміємо, що діткам до 7-ми років важче концентрувати увагу на складних абстрактних поняттях, тому заняття Лего для них має більше розважально-ігровий характер, активності більше їм розповідають та пояснюють, аніж вимагають вигадувати нове чи вирішувати задачі. В той час, коли старшій групі вже дають завдання, в яких потрібно напружувати свій мозок та винаходити безліч нового!

 

Викладачі нашого центру всі мають педагогічну освіту, тому адаптують заняття під рівень знань та особливості сприйняття кожної дитини. Особливо цьому сприяють невеликі групи (до 6-ти дітей), де педагог може приділити час не тільки всім загалом, а й кожному окремо.

 

До прикладу, молодша група розвиває наступні навики:

 

А старша група отримує наступні знання та навички:

Коли і як проходять Лего-заняття у дитячому центрі NewG?

Заняття з Лего у дитячому центрі NewG проходять щодня, а в суботу ми проводимо "академію вихідного дня" — два уроки по годині з перервою: один урок проводиться українською мовою, другий — англійською. Це допомагає розвивати ще й мовні навички та ставати сміливішими у спілкуванні, навіть якщо воно виходить за рамки типової зони комфорту вашого малюка.

 

Також, під час занять відбувається нетравматична оцінка залученості дітей у процес та найактивнішим ми робимо подарунки наприкінці навчального періоду.

 

На заняттях завжди багато активностей, під час яких діти не сидять на місці, — такі як квести, головоломки, командні змагання. В нас ще нікому не було нудно!

Як записатися на пробний урок?

Записатися на пробний урок можна будь-коли за телефонами: 0504178282, 0674178282

Заняття відбуваються за адресою: вул. Коперника, 8а, центр розвитку дітей NewG.

 

Чекаємо на зустріч з вами та вашим малюком. Граймося й розвиваймося разом!

 


Додано: 03 Січня 2020